Najwiekszy producent instalacji gazowych w Polsce, dobrze znany w branży LPG. Oferujemy pełną paletę produktów we wszelkich dostępnych konfiguracjach.
Przy odpowiednim dobraniu instalacji do parametrów silnika samochodu charakteryzują sie dobrymi osiągami. Producent udziela 5 lat gwarancji na sterownik gazu oraz 1-2 lat na pozostałe komponenty.
Włoska marka należąca do koncernu MTM. BRC to produkty najwyzszej półki charakteryzują sie wysoką jakością i bezawaryjnością. Wszystkie komponenty są produkowane we włoszech. Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów oraz dedykowany program Assistance
Włoska firma równiez należaca do grupy MTM. Produkt nieutępujący jakością i trwałością produktom BRC trochę mniej rozbudowany ale o najlepszym współczynniku cena/jakość. 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
Holenderski producent specjalizujący sie głównie w rozwiązaniach wtrysku gazu w postaci ciekłej do silników z pośrednim i bezpośrednim wtryskiem benzyny. Swietnie sprawdza sie w silnikach wykonanych z delikatnych stopów i "nie przygotowanych" do zasilania LPG.
Produkty dedykowane dla wymagających klientów ceniących sobie niezawdoność. W produktach tej marki nie występuje efekt spadku mocy. 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów.
Produkty od dawna znane i cenione na polskim rynku. Prins to drugi holenderski producent dostępny w naszej ofercie. Produkty najwyższej jakości, wysoce bezawaryjne. Najlepsze rozwiązanie do silników bez "podciśnienia " w kolektorze ssacym wystepujacych czesto w konstrukcjach BMW.
Prins rowniez posiada konstrukcję z wtryskiem gazu ciekłego

Minęło 10 lat czas na wymiane zbiornika? Aktualnie ceny od 340zł... zadzwon 511 591 509
Samochodowe instalacje gazowe